

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 16 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 37.4 MHz |
| Frequency Stability | 10 ppm |
Stock: 43
Distributors
pcbx
Unit Price$0.37805
Ext.Price$0.37805
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.37805 | $0.37805 |
| 10 | $0.37085 | $3.70850 |
| 25 | $0.36918 | $9.22950 |
| 50 | $0.36752 | $18.37600 |
| 100 | $0.36588 | $36.58800 |
