

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ω |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Non-Compliant |
| Frequency | 32 MHz |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 9 pF |
Stock: 1360
Distributors
pcbx
Unit Price$0.27024
Ext.Price$0.27024
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.27024 | $0.27024 |
| 10 | $0.24036 | $2.40360 |
| 50 | $0.21379 | $10.68950 |
| 100 | $0.17963 | $17.96300 |
| 500 | $0.15093 | $75.46500 |
| 1000 | $0.14472 | $144.72000 |
| 3000 | $0.13877 | $416.31000 |
| 5000 | $0.13044 | $652.20000 |
