

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ω |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 32 MHz |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 8 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 43
Distributors
pcbx
Unit Price$0.36326
Ext.Price$0.36326
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.36326 | $0.36326 |
| 10 | $0.32318 | $3.23180 |
| 50 | $0.28752 | $14.37600 |
| 100 | $0.24899 | $24.89900 |
| 500 | $0.21563 | $107.81500 |
| 1000 | $0.19831 | $198.31000 |
| 3000 | $0.18238 | $547.14000 |
| 5000 | $0.17150 | $857.50000 |
