

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 200 Ω |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Non-Compliant |
| Frequency | 25 MHz |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 9 pF |
Stock: 3736
Distributors
pcbx
Unit Price$0.28147
Ext.Price$0.28147
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.28147 | $0.28147 |
| 10 | $0.24815 | $2.48150 |
| 50 | $0.21878 | $10.93900 |
| 100 | $0.18712 | $18.71200 |
| 500 | $0.16005 | $80.02500 |
| 1000 | $0.15308 | $153.08000 |
| 3000 | $0.14641 | $439.23000 |
| 5000 | $0.13730 | $686.50000 |
