X1E0002510080
Manufacturer:
Epson
Mfr.Part #:
X1E0002510080
Datasheet:
Description:
Crystals SMD-1612-4P SMD/SMT 32 MHz 6 pF
ParameterValue
ESR (Equivalent Series Resistance)100 Ω
Max Operating Temperature85 °C
Min Operating Temperature-40 °C
PackagingBulk
RoHSCompliant
Frequency32 MHz
Frequency Tolerance10 ppm
Load Capacitance6 pF