
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 1 MHz to 75 MHz |
| Frequency Stability | 50 ppm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Operating Supply Voltage | 1.6 V to 3.6 V |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
