| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 74.25 MHz |
| Frequency Tolerance | 30 ppm |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Supply Voltage | 2.5 V |
| Supply Current | 30 mA |
| Output Format | CMOS |
| Absolute Pull Range (APR) | |
| Bandwidth-Spread Spectrum | |
| Base Resonator | Crystal |
Stock: 5
Distributors
pcbx
Unit Price$2.61898
Ext.Price$2.61898
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.61898 | $2.61898 |
| 10 | $2.56176 | $25.61760 |
| 25 | $2.54481 | $63.62025 |
| 50 | $2.52797 | $126.39850 |
| 100 | $2.51123 | $251.12300 |
