
| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ω |
| Max Operating Temperature | 74 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Number of Pins | 4 |
| Frequency | 16 MHz |
| Frequency Tolerance | 30 ppm |
| Load Capacitance | 18 pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Tray |
| Drive Level | 10 µW |
Stock: 355
Distributors
pcbx
Unit Price$0.42730
Ext.Price$0.42730
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.42730 | $0.42730 |
| 10 | $0.38093 | $3.80930 |
| 25 | $0.36662 | $9.16550 |
| 50 | $0.35285 | $17.64250 |
| 100 | $0.33960 | $33.96000 |
