| Parameter | Value |
|---|---|
| Type | SO (SAW) |
| Output Format | LVDS |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 125 MHz |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Frequency Stability | 50 ppm |
| Packaging | Reel |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
