

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 16 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 9 pF |
Stock: 267990
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12998
Ext.Price$0.12998
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12998 | $0.12998 |
| 10 | $0.06499 | $0.64990 |
| 50 | $0.05786 | $2.89300 |
| 100 | $0.05151 | $5.15100 |
| 500 | $0.04603 | $23.01500 |
| 1000 | $0.04113 | $41.13000 |
| 3000 | $0.03675 | $110.25000 |
| 5000 | $0.03322 | $166.10000 |
