| Parameter | Value |
|---|---|
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 800 MHz to 1 GHz |
| Type | Standard |
| Coupling Factor | 3 dB |
| Max Operating Temperature | 95 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Insertion Loss (dB) | 0.2 dB |
| Return Loss | 24.9 dB |
| Isolation | 23 dB |
| Power - Max | 187 W |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
