| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Case Code (Imperial) | 2520 |
| Case Code (Metric) | 6450 |
| Number of Pins | 4 |
| Packaging | Reel |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Manufacturer Package Identifier | X3C19P2-30S |
| Frequency | 2.7 GHz |
| Insertion Loss (dB) | 0.1 dB |
| Bandwidth | 3 GHz |
| Max Power Dissipation | 200 W |
| Return Loss | 24.9 dB |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
