| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency | 8 MHz |
| Load Capacitance | 20 pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 400 Ω |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Operating Mode | Fundamental |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Drive Level | 100 µW |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
Stock: 1103
Distributors
pcbx
Unit Price$0.32678
Ext.Price$0.32678
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.32678 | $0.32678 |
| 10 | $0.28778 | $2.87780 |
| 50 | $0.25344 | $12.67200 |
| 100 | $0.21641 | $21.64100 |
| 500 | $0.18479 | $92.39500 |
| 1000 | $0.17664 | $176.64000 |
| 3000 | $0.16885 | $506.55000 |
| 5000 | $0.15817 | $790.85000 |
