| Parameter | Value |
|---|---|
| Load Capacitance | 15 pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 20 Ω |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Frequency | 40 MHz |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Drive Level | 10 µW |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 6
Distributors
pcbx
Unit Price$0.14515
Ext.Price$0.14515
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14515 | $0.14515 |
| 10 | $0.11520 | $1.15200 |
| 50 | $0.10028 | $5.01400 |
| 100 | $0.08730 | $8.73000 |
| 500 | $0.08003 | $40.01500 |
| 1000 | $0.07576 | $75.76000 |
| 3000 | $0.07556 | $226.68000 |
| 5000 | $0.07497 | $374.85000 |
