
| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ω |
| Max Operating Temperature | 60 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Frequency | 25 MHz |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Packaging | Reel |
| Drive Level | 10 µW |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
