


| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Circuit Type | SPDT |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Insertion Loss (dB) | 0.4 dB |
| Supply Voltage | 8 V |
| Isolation | 25 dB |
| Frequency Range | 500 MHz to 3 GHz |
| RF Type | Bluetooth, WLAN |
Stock: 2042
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12797
Ext.Price$0.12797
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12797 | $0.12797 |
| 10 | $0.11374 | $1.13740 |
| 50 | $0.10109 | $5.05450 |
| 100 | $0.08901 | $8.90100 |
| 500 | $0.07838 | $39.19000 |
| 1000 | $0.07457 | $74.57000 |
| 3000 | $0.07095 | $212.85000 |
| 5000 | $0.06684 | $334.20000 |
