
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Pitch | 2.5 mm |
| Gender | Female |
| Connector Type | Housing |
| Number of Positions | 4 |
| Number of Rows | 1 |
Stock: 61188
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11116
Ext.Price$0.11116
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11116 | $0.11116 |
| 10 | $0.05558 | $0.55580 |
| 50 | $0.04898 | $2.44900 |
| 100 | $0.04317 | $4.31700 |
| 500 | $0.03700 | $18.50000 |
| 1000 | $0.03172 | $31.72000 |
| 3000 | $0.02987 | $89.61000 |
| 5000 | $0.02813 | $140.65000 |
| 10000 | $0.02607 | $260.70000 |
