| Parameter | Value |
|---|---|
| Packaging | Bulk |
| Connector Type A(Connector End A) | SMA Jack |
| Connector Type B(Connector End B) | SMA Plug |
| Contact Gender | Jack (Female),Plug (Male) |
| Cable Length | 200 mm |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Frequency | 3 GHz |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
