
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Number of I/Os | 97 |
| Operating Supply Voltage | 1.2 V |
| Number of Gates | 200000 |
| Number of Logic Elements/Cells | 4320 |
| Number of Logic Blocks (LABs) | 480 |
| Embedded Memory | 216 kbit |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
