
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Number of Pins | 324 |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Frequency | 1.62 GHz |
| Number of I/Os | 218 |
| Operating Supply Voltage | 1.2 V |
| Max Supply Voltage | 1.26 V |
| Min Supply Voltage | 1.14 V |
| RAM Size | 261 kB |
| Number of Macrocells | 43661 |
| Number of Logic Elements/Cells | 43661 |
| Number of Logic Blocks (LABs) | 3411 |
| Speed Grade | 2 |
| Number of Registers | 54576 |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Tray |
Stock: 213
Distributors
pcbx
Unit Price$104.05596
Ext.Price$104.05596
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $104.05596 | $104.05596 |
