
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Number of Pins | 676 |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Number of I/Os | 348 |
| Operating Supply Voltage | 1.2 V |
| Number of Transceivers | 8 |
| RAM Size | 387 kB |
| Number of Logic Elements/Cells | 74637 |
| Number of Logic Blocks (LABs) | 5831 |
| Speed Grade | 3 |
| Number of Registers | 93296 |
| Adaptive Logic Modules | 11662 ALM |
| Embedded Memory | 3.02 Mbit |
Stock: 9
Distributors
pcbx
Unit Price$290.25264
Ext.Price$290.25264
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $290.25264 | $290.25264 |
