
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 484 |
| Number of I/Os | 285 |
| Max Supply Voltage | 1.05 V |
| Min Supply Voltage | 950 mV |
| Number of Transceivers | 4 |
| Number of ADC Channels | 1 |
| RAM Size | 607.5 kB |
| Number of Logic Elements/Cells | 101440 |
| Number of Logic Blocks (LABs) | 7925 |
| Speed Grade | -2 |
| Number of Registers | 126800 |
| Adaptive Logic Modules | 15850 ALM |
| Embedded Memory | 4.75 Mbit |
| Operating Supply Voltage | 1 V |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Tray |
Stock: 1024
Distributors
pcbx
Unit Price$41.80723
Ext.Price$41.80723
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $41.80723 | $41.80723 |
| 10 | $39.42516 | $394.25160 |
| 25 | $37.17888 | $929.47200 |
