
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Number of Pins | 324 |
| RoHS | Compliant |
| Number of I/Os | 210 |
| Max Supply Voltage | 1.05 V |
| Min Supply Voltage | 950 mV |
| Turn-On Delay Time | 850 ps |
| Propagation Delay | 850 ps |
| RAM Size | 225 kB |
| Number of Logic Elements/Cells | 33280 |
| Number of Logic Blocks (LABs) | 2600 |
| Speed Grade | 2 |
| Embedded Memory | 1800 kbit |
| Operating Supply Voltage | 1 V |
| Packaging | Tray |
Stock: 4
Distributors
pcbx
Unit Price$18.13464
Ext.Price$18.13464
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $18.13464 | $18.13464 |
