
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Number of Pins | 256 |
| Contact Plating | Copper, Silver, Tin |
| Number of I/Os | 170 |
| Max Supply Voltage | 1.05 V |
| Min Supply Voltage | 950 mV |
| Turn-On Delay Time | 1.09 ns |
| Propagation Delay | 1.09 ns |
| RAM Size | 337.5 kB |
| Number of Logic Elements/Cells | 52160 |
| Number of Logic Blocks (LABs) | 4075 |
| Speed Grade | 1 |
| Number of Registers | 65200 |
| Adaptive Logic Modules | 8150 ALM |
| Embedded Memory | 2.64 Mbit |
| Operating Supply Voltage | 1 V |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Tray |
Stock: 54
Distributors
pcbx
Unit Price$67.51950
Ext.Price$67.51950
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $67.51950 | $67.51950 |
