
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Number of Pins | 325 |
| Number of I/Os | 150 |
| Max Supply Voltage | 1.05 V |
| Min Supply Voltage | 950 mV |
| Turn-On Delay Time | 850 ps |
| Propagation Delay | 850 ps |
| RAM Size | 337.5 kB |
| Number of Logic Elements/Cells | 52160 |
| Number of Logic Blocks (LABs) | 4075 |
| Speed Grade | 2 |
| Number of Registers | 65200 |
| Adaptive Logic Modules | 8150 ALM |
| Embedded Memory | 2.64 Mbit |
| Operating Supply Voltage | 1 V |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Tray |
Stock: 1
Distributors
pcbx
Unit Price$54.82042
Ext.Price$54.82042
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $54.82042 | $54.82042 |
| 10 | $53.92420 | $539.24200 |
| 25 | $53.04230 | $1326.05750 |
