
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Number of I/Os | 400 |
| Operating Supply Voltage | 1 V |
| Propagation Delay | 120 ps |
| RAM Size | 1.4 MB |
| Number of Logic Elements/Cells | 162240 |
| Number of Logic Blocks (LABs) | 12675 |
| Speed Grade | 1 |
| Number of Registers | 202800 |
| Number of Gates | 400 |
| Packaging | Tube |
| Embedded Memory | 11700 kbit |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
