
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Height | 1.55 mm |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 200 MHz |
| Number of I/Os | 100 |
| Operating Supply Voltage | 1 V |
| Max Supply Voltage | 3.465 V |
| Min Supply Voltage | 950 mV |
| RAM Size | 337.5 kB |
| Number of Logic Elements/Cells | 52160 |
| Max Junction Temperature (Tj) | 85 °C |
| Number of Logic Blocks (LABs) | 4075 |
| Speed Grade | 1 |
| Embedded Memory | 2700 kbit |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
