
| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Logic Family | XC7WH |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Inputs | 3 |
| Logic Function | Inverter |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 2 V |
| Low Level Output Current | 8 mA |
| High Level Output Current | -8 mA |
| Propagation Delay | 10.6 ns |
| Number of Circuits | 3 |
| Quiescent Current | 1 A |
| Logic Level - High | 2.2 V to 3.85 V |
| Logic Level - Low | 0.9 V to 1.65 V |
Stock: 1848
Distributors
pcbx
Unit Price$0.59417
Ext.Price$0.59417
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.59417 | $0.59417 |
| 10 | $0.42576 | $4.25760 |
| 25 | $0.38959 | $9.73975 |
| 50 | $0.35650 | $17.82500 |
| 100 | $0.33513 | $33.51300 |
| 300 | $0.32424 | $97.27200 |
| 500 | $0.31370 | $156.85000 |
| 1000 | $0.30350 | $303.50000 |
| 3000 | $0.27357 | $820.71000 |
| 5000 | $0.26760 | $1338.00000 |
