
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Number of Pins | 100 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Frequency | 100 MHz |
| Memory Type | FLASH |
| Number of I/Os | 81 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Turn-On Delay Time | 10 ns |
| Propagation Delay | 10 ns |
| Max Frequency | 100 MHz |
| Number of Macrocells | 144 |
| Number of Gates | 3200 |
| Number of Logic Elements/Cells | 8 |
| Number of Logic Blocks (LABs) | 8 |
| Speed Grade | 10 |
| Max Operating Frequency | 178 MHz |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Tray |
Stock: 85
Distributors
pcbx
Unit Price$11.61456
Ext.Price$11.61456
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $11.61456 | $11.61456 |
| 10 | $9.93658 | $99.36580 |
| 25 | $8.94849 | $223.71225 |
| 50 | $8.05862 | $402.93100 |
