
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Number of Pins | 64 |
| Packaging | Tray |
| Lead Free | Lead Free |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Frequency | 100 MHz |
| Memory Type | FLASH |
| Number of I/Os | 36 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Turn-On Delay Time | 10 ns |
| Propagation Delay | 10 ns |
| Number of Inputs | 34 |
| Max Frequency | 100 MHz |
| Number of Macrocells | 36 |
| Number of Gates | 800 |
| Number of Logic Elements/Cells | 2 |
| Number of Logic Blocks (LABs) | 2 |
| Speed Grade | 10 |
| Max Operating Frequency | 178 MHz |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
