
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Number of Pins | 44 |
| RoHS | Compliant |
| Memory Type | EEPROM |
| Number of I/Os | 36 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Propagation Delay | 7.5 ns |
| Max Frequency | 119 MHz |
| Number of Macrocells | 32 |
| Number of Gates | 750 |
| Number of Logic Elements/Cells | 2 |
| Number of Logic Blocks (LABs) | 2 |
| Speed Grade | 7 |
| Max Operating Frequency | 213 MHz |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Packaging | Tray |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
