
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Tube |
| RoHS | Compliant |
| Max Supply Voltage | 18 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Propagation Delay | 25 ns |
Stock: 9
Distributors
pcbx
Unit Price$0.20506
Ext.Price$0.20506
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.20506 | $0.20506 |
| 10 | $0.17869 | $1.78690 |
| 50 | $0.15571 | $7.78550 |
| 100 | $0.13429 | $13.42900 |
| 500 | $0.11582 | $57.91000 |
| 1000 | $0.11045 | $110.45000 |
| 3000 | $0.10533 | $315.99000 |
| 5000 | $0.10045 | $502.25000 |
