
| Parameter | Value |
|---|---|
| Packaging | Reel |
| Lead Free | Lead Free |
| RoHS | Compliant |
| Max Current Rating | 1.05 A |
| Forward Voltage | 11.3 V |
| Color | White |
| Viewing Angle | 115 ° |
| Test Current | 350 mA |
| Color Rendering Index (CRI) | 90 |
| Lens Transparency | Clear |
| Illumination Color | Warm White |
| Dominant Wavelength/CCT (K) | 3000 K |
| Forward Current | 350 mA |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
