

| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Bulk |
| Drive Level | 10 µW |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency Stability | 5 ppm |
| Load Capacitance | 7 pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30 Ω |
| Frequency | 16 MHz |
Stock: 760
Distributors
pcbx
Unit Price$0.10013
Ext.Price$0.10013
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10013 | $0.10013 |
| 10 | $0.08873 | $0.88730 |
| 50 | $0.07862 | $3.93100 |
| 100 | $0.06972 | $6.97200 |
| 500 | $0.06182 | $30.91000 |
| 1000 | $0.05482 | $54.82000 |
| 3000 | $0.04861 | $145.83000 |
