
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Max Supply Voltage | 18 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Number of Inputs | 4, 2 |
| Number of Outputs | 16 |
Stock: 917
Distributors
pcbx
Unit Price$0.37402
Ext.Price$0.37402
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.37402 | $0.37402 |
| 10 | $0.29251 | $2.92510 |
| 50 | $0.25160 | $12.58000 |
| 100 | $0.21641 | $21.64100 |
| 500 | $0.18896 | $94.48000 |
| 1000 | $0.17673 | $176.73000 |
