
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 1 MHz |
| Max Supply Voltage | 18 V |
| Min Supply Voltage | 2 V |
| Operating Supply Current | 300 µA |
Stock: 83
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12787
Ext.Price$0.12787
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12787 | $0.12787 |
| 10 | $0.11272 | $1.12720 |
| 50 | $0.09936 | $4.96800 |
| 100 | $0.08643 | $8.64300 |
| 500 | $0.07518 | $37.59000 |
| 1000 | $0.06961 | $69.61000 |
| 3000 | $0.06445 | $193.35000 |
| 5000 | $0.05968 | $298.40000 |
