
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.01 % |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 150 Ω |
| Length | 2.0066 mm |
| Width | 1.6002 mm |
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 4 |
| Height | 711.2 µm |
| Packaging | Reel |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 24 MHz |
| Frequency Stability | 50 ppm |
| Frequency Tolerance | 0.01 % |
| Load Capacitance | 6 pF |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Series Resistance | 150 Ω |
| Drive Level | 300 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 377
Distributors
pcbx
Unit Price$0.21886
Ext.Price$0.21886
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.21886 | $0.21886 |
| 10 | $0.18296 | $1.82960 |
| 50 | $0.16500 | $8.25000 |
| 100 | $0.15730 | $15.73000 |
| 500 | $0.14277 | $71.38500 |
| 1000 | $0.12152 | $121.52000 |
| 3000 | $0.10344 | $310.32000 |
