

| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Non-Compliant |
| Load Capacitance | 6 pF |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 1 week ago) |
| Schedule B | 8541600080 |
| Frequency Stability | 10 ppm |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ω |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Frequency | 24 MHz |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Operating Mode | Fundamental |
| Packaging | Reel |
| Height - Seated (Max) | 0.7 mm |
| Drive Level | 300 µW |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
