
| Parameter | Value |
|---|---|
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 1 month ago) |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 24 MHz |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Load Capacitance | 6 pF |
| Frequency Stability | 10 ppm |
| Packaging | Reel |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ω |
| Operating Mode | Fundamental |
| Height - Seated (Max) | 0.7 mm |
| Drive Level | 300 µW |
Stock: 563
Distributors
pcbx
Unit Price$0.26246
Ext.Price$0.26246
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26246 | $0.26246 |
| 10 | $0.22997 | $2.29970 |
| 25 | $0.21903 | $5.47575 |
| 50 | $0.20860 | $10.43000 |
| 100 | $0.20006 | $20.00600 |
| 300 | $0.19042 | $57.12600 |
| 500 | $0.18124 | $90.62000 |
| 1000 | $0.17692 | $176.92000 |
| 3000 | $0.17270 | $518.10000 |
| 5000 | $0.16671 | $833.55000 |
