

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 120 Ω |
| Length | 2.0066 mm |
| Width | 1.6002 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 711.2 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Frequency | 24 MHz |
| Frequency Stability | 100 ppm |
| Frequency Tolerance | 0.0035 % |
| Load Capacitance | 6 pF |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Schedule B | 8541600080 |
| Drive Level | 300 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 1201
Distributors
pcbx
Unit Price$0.29431
Ext.Price$0.29431
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29431 | $0.29431 |
| 10 | $0.25776 | $2.57760 |
| 25 | $0.24401 | $6.10025 |
| 50 | $0.23389 | $11.69450 |
| 100 | $0.22425 | $22.42500 |
| 300 | $0.21350 | $64.05000 |
| 500 | $0.20327 | $101.63500 |
| 1000 | $0.19487 | $194.87000 |
| 3000 | $0.18589 | $557.67000 |
