
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.002 % |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ω |
| Height - Seated (Max) | 0.7 mm |
| Length | 2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Number of Pins | 3 |
| Height | 711.2 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Frequency | 30 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 0.002 % |
| Load Capacitance | 6 pF |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Series Resistance | 100 Ω |
| Schedule B | 8541600080 |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 2628
Distributors
pcbx
Unit Price$0.19407
Ext.Price$0.19407
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.19407 | $0.19407 |
| 10 | $0.15902 | $1.59020 |
| 50 | $0.15217 | $7.60850 |
| 100 | $0.13850 | $13.85000 |
| 500 | $0.12739 | $63.69500 |
| 1000 | $0.12392 | $123.92000 |
| 3000 | $0.12054 | $361.62000 |
| 5000 | $0.10601 | $530.05000 |
