
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.01 % |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ω |
| Height - Seated (Max) | 0.8 mm |
| Length | 2.4892 mm |
| Width | 2.0066 mm |
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 787.4 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Lead Pitch | 1.45 mm |
| Weight | 13.012431 mg |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Frequency | 16 MHz |
| Frequency Stability | 100 ppm |
| Frequency Tolerance | 0.01 % |
| Load Capacitance | 8 pF |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 week ago) |
| Schedule B | 8541600080 |
| Operating Mode | Fundamental |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
