
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| Impedance | 50 Ω |
| Frequency | 698 MHz to 960 MHz, 1.71 GHz to 2.7 GHz |
| Bandwidth | 262 MHz, 990 MHz |
| Gain | 2.15 dB |
| Number of Bands | 2 |
| Frequency Group | UHF (300 MHz to 1 GHz), UHF (1 GHz to 2 GHz) |
| Antenna Type | Flat Bar |
| Applications | 4G |
| VSWR | 2 |
| Power - Max | 40 W |
| Frequency Range | 698 MHz to 960 MHz, 1.71 GHz to 2.7 GHz |
Stock: 15
Distributors
pcbx
Unit Price$3.58320
Ext.Price$3.58320
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.58320 | $3.58320 |
| 10 | $2.85907 | $28.59070 |
| 25 | $2.65982 | $66.49550 |
| 50 | $2.47446 | $123.72300 |
| 100 | $2.30200 | $230.20000 |
| 300 | $2.23367 | $670.10100 |
| 500 | $2.16737 | $1083.68500 |
| 1000 | $2.10597 | $2105.97000 |
