YPRH105R-3R3M
Manufacturer:
YJYCOIN
Mfr.Part #:
YPRH105R-3R3M
Datasheet:
Description:
Fixed Inductors SMD SMD/SMT 3.3 µH 20 % 6.5 A 11 mΩ
ParameterValue
Tolerance20 %
Height - Seated (Max)5.1 mm
Max Operating Temperature125 °C
Min Operating Temperature-40 °C
PackagingReel
RoHSCompliant
TypeWirewound
DC Resistance (DCR)11 mΩ
ShieldingShielded
Inductance3.3 µH
Core MaterialFerrite
Current Rating6.5 A