YSLF7032-330M
Mfr.Part #:
YSLF7032-330M
Datasheet:
Description:
Fixed Inductors SMD SMD/SMT 33 µH 20 % 750 mA 192 mΩ
ParameterValue
Tolerance20 %
Height - Seated (Max)3.5 mm
Max Operating Temperature125 °C
Min Operating Temperature-40 °C
TypeWirewound
DC Resistance (DCR)192 mΩ
ShieldingUnshielded
Inductance33 µH
Core MaterialMagnetic
Current Rating750 mA