

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.15 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 10 MΩ |
| Power Rating | 31.25 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 250 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 4472
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01709
Ext.Price$0.01709
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01709 | $0.01709 |
| 10 | $0.01354 | $0.13540 |
| 50 | $0.01191 | $0.59550 |
| 100 | $0.01048 | $1.04800 |
| 500 | $0.00941 | $4.70500 |
| 1000 | $0.00892 | $8.92000 |
