

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.15 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 1.33 kΩ |
| Power Rating | 31.25 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 250 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 12
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04876
Ext.Price$0.04876
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04876 | $0.04876 |
| 10 | $0.02438 | $0.24380 |
| 50 | $0.02202 | $1.10100 |
| 100 | $0.01989 | $1.98900 |
| 500 | $0.01797 | $8.98500 |
| 1000 | $0.01623 | $16.23000 |
| 3000 | $0.01466 | $43.98000 |
| 5000 | $0.01324 | $66.20000 |
| 10000 | $0.01196 | $119.60000 |
