

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.15 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 154 kΩ |
| Power Rating | 31.25 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 216
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01648
Ext.Price$0.01648
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01648 | $0.01648 |
| 10 | $0.00824 | $0.08240 |
| 50 | $0.00634 | $0.31700 |
| 100 | $0.00560 | $0.56000 |
| 500 | $0.00495 | $2.47500 |
| 1000 | $0.00450 | $4.50000 |
| 3000 | $0.00409 | $12.27000 |
| 5000 | $0.00372 | $18.60000 |
| 10000 | $0.00338 | $33.80000 |
| 30000 | $0.00307 | $92.10000 |
