

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.15 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 43.2 Ω |
| Power Rating | 31.25 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 400 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 31
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01672
Ext.Price$0.01672
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01672 | $0.01672 |
| 10 | $0.00836 | $0.08360 |
| 50 | $0.00643 | $0.32150 |
| 100 | $0.00569 | $0.56900 |
| 500 | $0.00504 | $2.52000 |
| 1000 | $0.00455 | $4.55000 |
| 3000 | $0.00411 | $12.33000 |
| 5000 | $0.00372 | $18.60000 |
| 10000 | $0.00332 | $33.20000 |
| 30000 | $0.00297 | $89.10000 |
