

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | ±1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 2.2 kΩ |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | ±100 ppm/℃ |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 12360
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00600
Ext.Price$0.00600
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00600 | $0.00600 |
| 5000 | $0.00200 | $10.00000 |
